Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČTP Blok

 Zde můžete psát své komentáře, dojmy, postřehy, a konstruktivní sebekritiku....

 

tennis-block.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tréninkový deník hráče Romana Strejčka

(JR, 16. 5. 2013 14:08)

Před prvními zápasy zde zveřejníme vždy tréninkový deník, to jest jak byl hráč pilný v tomto roce, a jak se tedy poctivě připravoval na hlavní turnaj sezony, spolu s přehledem dosavadní sportovní kariéry.

*vybrán patron z historie tenisu prezentující podobný styl hry

ROMAN STREJČEK - náplň x vedení x dvorec x čas x , patron * - Maurice McLoughlin , účast/členství v klubu a sport:

TJ Aritma Praha tenis
TJ Potrubí tenis
Slavoj Suchdol házená
TJ Lysolaje kopaná
Ajax Praha malá kopaná
Pražská směs futsal
Pražská směs malá kopaná
SPM malá kopaná
Sedm zbabělých malá kopaná - aktuálně

Uvedení na pravou Míru:

(Mirosenior, 14. 5. 2013 18:49)

Ad 10.5.: díky za pochvalu chlapci, snažíte se motivovat ke hře jak jen to jde :-)))! Tomáš Bělohradský se mi včas ozval a....
Ad 14.5.: ke zrušení termínu měl pádný důvod, nejspíše mač posuneme jen o týden.
Když už jsem tady dostal slovo (?), tak veřejně hlásím: cca 1.7. mizím z Prahy s návratem kolem 31.8., takže během měsíce potřebuji odehrát maximum co jde. O vánocích nehraji.
Mějte se hezky, přeji všem pohodu při tenisu i mimo něj!
Mirek Kamlach

Odříkání

(JR, 14. 5. 2013 12:39)

Tak pánové, konec lenosti a začínáme hrát, pan Bělohradský zrušil potvrzený termín zápasu s panem Kamlachem, případem se bude zabývat disciplinární komise, situace kolem pátečního zápasu pana Brýla a pana Strejčka je rovněž napjatá, Roman Strejček má nespecifikované zdravotní potíže, které snad nebudou eskalovat v odstoupení z turnaje..
Je tedy na ostatních účastnících aby zaplnili tyto hrací dny svými zápasy. Nechtěl bych předjímat jednání supervisora turnaje, je však možné, že při dublovaném zrušení nahlášeného termínu zápasu, bude následovat kontumace utkání. Uvidíme, zda rokování nepřinese konečný termín pro sehrání 1. kola, které by mělo být jarním a ne letním, v letním období by se již měly rozhořet boje v obou skupinách.
Toliko z couloirů, undergroundu a zákulisí soutěže.

Krutá realita

(Toma und George, 10. 5. 2013 15:45)

10/5/2013
Dneska za námi do práce přišel na čaj Ondra Švec - enfent terrible ČTP - a požadoval sponzoring, aniž věděl na jakém povrchu ze ČTP letos hraje. Dále tu byl dnes Pavel Kymlička s informací, že po konzumaci několika prášků se mu prý jeho bolavá záda lepší, a bude si tak v brzké době schopen domluvit zápas. Každopádně prošetříme, zda Voltaren není na seznamu zakázaných látek.

Nejaktivnějším účastníkem ČTP vyhlašuji Mirka Kamlacha, za jeho poctivý přístup ke hře. Mimo jiné zaslal již výzvu Tomáši Bělohradskému, zatím zřejmě bez odezvy.

Také musíme pochválit Ondru Kosinu za účast na vylosování ČTP2013 a na finále ČTP 2012. Také mu děkujeme za amatérskou soudcovskou činnost.

A zatím dneska chčije a chčije....


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6