ČTP SINGLES 2015
VŠELIGOVÝ ČTP JEDNOTLIVCŮ 3.4.-3.10. 2015
1. ROHLÍK Jiří
2. POJER Robert
3. NIELSEN Peter
4. KAMLACH Mirek
5. BRÝL Tomáš
6. SKŘIVAN Aleš
7. BALOUS Václav
8. STREJČEK Roman
O 1.MÍSTO LIGA /4 body/
JMÉNO HRÁČE |
ZÁPASY CELKEM |
BODY CELKEM | djoker points |
záporné body |
ROHLÍK | 10 | 20 | 4 | 2 |
POJER | 5 | 8 | 2 | 1 |
O 3.MÍSTO DIVIZE /3 body/
JMÉNO HRÁČE |
ZÁPASY CELKEM |
BODY CELKEM |
djoker points |
záporné body |
NIELSEN | 4 | 9 | 6 | 3 |
KAMLACH | 11 | 7 | 2 | 2 |
O 5.MÍSTO PŘEBOR /2 body/
JMÉNO HRÁČE |
ZÁPASY CELKEM |
BODY CELKEM |
djoker points |
záporné body |
BRÝL | 4 | 2 | 2 | |
SKŘIVAN | 2 | 2 | 3 |
O 7.MÍSTO TŘÍDA /1 bod/
JMÉNO HRÁČE |
ZÁPASY CELKEM |
BODY CELKEM |
djoker points |
záporné body |
BALOUS | 2 | 2 | 4 | |
STREJČEK | 5 | 1 | 1 |
Další hráči, kteří turnaj hráli, ale nepostoupili do závěrečného Final cut (září).
Seřazeno podle 1.počtu minusových bodů 2.počtu výher 3.počtu zápasů:
pořadí |
jméno |
body |
počet zápasů |
výhry –prohry |
sety |
9. |
TOMAN Ludvík |
- 1 |
6 |
3:3 |
7:6 |
10. |
TOMAN Michal |
- 1 |
8 |
2:6 |
4:12 |
11. |
HOLÝ Adam |
- 1 |
4 |
2:2 |
4:5 |
12. |
MAŘÍK Karel |
- 1 |
1 |
1:0 |
2:0 |
13. |
KYMLIČKA Pavel |
- 2 |
4 |
1:3 |
2:6 |
14. |
ALBRECHT Milan |
- 3 |
4 |
0:4 |
0:8 |
15. |
KOSINA Ondřej |
- 5 |
3 |
0:3 |
0:6 |
16. |
BĚLOHRADSKÝ Tomáš |
- 5 |
2 |
0:2 |
1:4 |
17. |
PROCHÁZKA Miloslav |
- 5 |
1 |
0:1 |
0:2 |
Přehled zápasů:
3.4.2015 Holý vs L. Toman 6:3 2:6 6:4, LTC Modřany, hala, antuka
11.4.2015 Rohlík vs Albrecht 7:6(7:4) 7:5, SC Šeberov, umělá tráva
14.4.2015 Rohlík vs M. Toman 6:1 6:1, Čechie Praha, beton
23.4.2015 M.Toman vs Kosina 6:3 6:3, TJ Avia Čakovice, antuka
25.4.2015 Strejček vs Kamlach 6:1 7:6(7:3), TK Konstruktiva, hala, regupol
29.4.2015 Rohlík vs Kymlička 6:1 6:2, Čechie Praha, beton
12.5.2015 Rohlík vs Albrecht 6:3 7:6(7:3), Čechie Praha, beton
15.5.2015 Kamlach vs Bělohradský 4:6 6:4 6:4 TK Oaza, antuka
17.5.2015 Mařík vs Kamlach 6:0 6:0 TK Oaza, antuka
18.5.2015 Rohlík vs Kymlička 6:2 6:0 SPŠ Zelený pruh, antuka
18.5.2015 Nielsen vs Pojer 6:2 6:1 Baník Troja, antuka
21.5.2015 Balous vs Kamlach 6:1 7:6(7:5) Baník Troja, antuka
27.5.2015 Balous vs Strejček 6:1 6:3 TK Konstruktiva, hala, regupol
29.5.2015 Brýl vs M. Toman 6:3 6:1 TJ Avia Čakovice, antuka
30.5.2015 Pojer vs Strejček 6:2 6:3 RS Sportcentrum, umělá tráva
30.5.2015 L. Toman vs M. Toman 6:4 6:3 Čechie Praha, antuka
4.6.2015 Nielsen vs Kamlach 6:2 6:3 Baník Troja, antuka
11.6.2015 Nielsen vs Pojer 6:4 6:4 Baník Troja, antuka
12.6.2015 Kamlach vs L. Toman 6:2 6:1 LTC Modřany, antuka
16.6.2015 Rohlík vs Albrecht 6:1 6:2 Zelený pruh, antuka
17.6.2015 Brýl vs Strejček 1:6 6:2 6:1 Sokol Dejvice, antuka
18.6.2015 Rohlík vs Procházka 6:4 6:1 Zelený pruh, antuka
20.6.2015 Skřivan vs Kamlach 6:1 4:6 6:4 Ládví, antuka
1.7.2015 Pojer vs Kamlach 2:6 7:5 7:5 Oaza, antuka
4.7.2015 Kamlach vs Kymlička 7:5 6:1 Oaza, antuka
12.7.2015 Kymlička vs L. Toman 6:0 6:3 LTC Modřany, antuka
14.7.2015 Rohlík vs Kosina 6:1 6:0, Šeberov, um. tráva
16.7. 2015 Pojer vs Brýl 4:6 6:1 6:3, Sokol Dejvice, antuka
24.7.2015 Skřivan vs Brýl 6.2 6:0, Baník Troja, antuka
29.7.2015 Pojer vs Strejček 6:7 (3:7) 7:5 6:4 Sokol Dejvice, antuka
7.8.2015 Kamlach vs M. Toman 6:1 6:0 Avia Čakovice, antuka
21.8.2015 Rohlík vs Bělohradský 6:2 6:2 Zelený pruh, antuka
24.8. 2015 M. Toman vs Kosina 6:2 6:0 Avia Čakovice, antuka
26.8. 2015 Kamlach vs Albrecht 7:6 (7:3) 6:3 Oaza, antuka
31.8. 2015 Holý vs M. Toman 6:4 6:2 Lokomotiva Beroun, antuka
25.9. 2015 Nielsen vs Rohlík 6:3 4:6 6:0 Sokol Dejvice, antuka
________________________________________________________________
Hráči jsou na startu turnaje rozděleni dle výkonnosti či historické účasti či umístění v dosavadních odehraných ročnících.
Turnaj je rozdělen časově na 5 jednotlivých kol, která odpovídají kalendářním měsícům a závěrečnou fázi turnaje – final countdown 1.9.-3.10.
Hraje se na dva vítězné sety, s případnými tie-breaky, na všech površích.
V každém kole hráči sestupují a postupují mezi jednotlivými skupinami (vyjma lucky loosers) a získávají body dle příslušnosti soupeře k aktuální skupině v daném kole.
Zápasy: v každém kole ve skupině neomezeně (i vícekrát) každý s každým, plus zápas s hráčem mimo svojí aktuální skupinu dle vlastního výběru, se kterým nemám v soutěži nic odehráno.
Sestup: poslední hráč ve skupině a hráči bez odehraného zápasu v každém kole. Lucky Loosers – pokud bude celkově v kole hrát nedostatečný počet hráčů, nemusí tito sestoupit.
Postup: první hráč ve skupině a případně hráči na dalších místech pro nahrazení hráčů bez zápasu v kole.
ÚV ČTP si vyhrazuje právo měnit počet účastníků ve skupinách během soutěže.
Bodování a umístění: každé kolo se boduje od nuly, dosažené body se nasčítávají do celkového bodování, které spolu se závěrečnou příslušností do dané skupiny rozhoduje o pořadí v turnaji
K 31.8. se pořadí a zařazení hráče do příslušné skupiny určí dle aktuálních celkových dosažených bodů.
Djoker points: body získané za zápas s hráčem mimo svojí aktuální skupinu se počítají pouze do celkového bodování.
Záporný bod inkasuje v kole hráč bez zápasu ve skupině a na posledním místě ve skupině.
Hráči s celkovým minusovým počtem bodů k 31.8. se neúčastní závěrečné fáze turnaje a nebudou v konečném pořadí klasifikováni.
Rovnost bodů: v kole rozhoduje poměr herního skóre, poté vzájemný zápas.
Celkově rozhoduje nasazení v entry listu PV, poté záporné body, poté djoker points.
________________________________________________________________
POHÁR VÍTĚZŮ
Entry List:
Rohlík /1/ L, D - Kamlach /2/ D, P - Strejček /3/ P - Toman M. /4/ T - Holý /5/ T ret.
semifinále: Rohlík vs M.Toman 6:3 6:1 6:3
Kamlach vs Strejček 6:2 6:7(5:7) 6:4 6:3
finále: Rohlík vs Kamlach 6:3 6:3 2:6 6:2
Hraje se na 3 vítězné sety, v semifinále (případně) tiebreaky ve všech setech, ve finále rozhodující pátý set bez tiebreaku
kurt: Zelený Pruh, antuka
míče: Wilson
termín: semifinále září, finále říjen 2015