Jdi na obsah Jdi na menu
 


O TURNAJI

TURNAJ NEMÁ JINÉ AMBICE, NEŽ KU POVYRAŽENÍ VŠECH ZÚČASTNĚNÝCH A KU PROPAGACI ČAJE, JAKOŽTO ZDRAVÉHO NÁPOJE PRO KONCENTRACI, VÝKON I RELAX.

MOTTO TURNAJE: "KDO NEHRAJE, NEVYHRAJE"

TURNAJ NOVĚ ZAŠŤIŤUJE  A CENY DO TURNAJE DARUJE PAVEL KYMLIČKA, FIRMA ČAJOVÁ ZAHRADA. DĚKUJEME.

                        logo-cajova-zahrada_s-orezem.jpg

TURNAJ JE BEZ STARTOVNÉHO, ALE HRÁČI SI HRADÍ SAMI PRONÁJEM KURTŮ A MÍČE.

SINGLOVÝ TURNAJ SE HRAJE OD JARA DO PODZIMU, V ZIMĚ SE HRAJÍ ČTYŘHRY V HALÁCH. HRÁČI SI MEZI SEBOU DOMLOUVAJÍ ZÁPASY DLE SVÝCH ČASOVÝCH MOŽNOSTÍ A VÝSLEDKY JSOU PAK ZAZNAMENÁVÁNY DO TABULKY. HRÁČI JSOU O VÝSLEDCÍCH INFORMOVÁNI PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILŮ, NEBO NA TOMTO WEBU.

NA KONCI TURNAJE SE KONÁ SLAVNOSTNÍ CEREMONIE, VYHLÁŠENÍ UMÍSTĚNÍ, A PŘEDÁVÁNÍ CEN.

 

HISTORIE:

NÁPAD USPOŘÁDAT TENISOVÝ TURNAJ PROPOJENÝ S DUCHEM ČAJE MNE NAPADL V ROCE 2012. PROTOŽE PRACUJI VE VELKOOBCHODĚ S ČAJEM A ZÁROVEŇ RÁD HRAJI TENIS, PŘIŠLO MI VTIPNÉ SPOJIT TYTO DVĚ AKTIVITY A ZKUSIT OSLOVIT MAJITELE ČAJOVEN A OBCHODŮ, ZDA BY SE NECHTĚLI DO TURNAJE PŘIHLÁSIT. JAK JSEM ZJISTIL, NĚKTEŘÍ Z NICH HRÁVALI V MLÁDÍ A CHTĚLI SI SVÉ DOVEDNOSTI OPRÁŠIT. TURNAJ SE HRÁL BĚHEM LETNÍ SEZÓNY 2012, A HRÁČI SI MEZI SEBOU DOMLOUVALI ZÁPASY DLE JEJICH ČASOVÝCH MOŽNOSTÍ. V TOMTO ROČNÍKU ZVÍTĚZIL MŮJ KOLEGA JIŘÍ ROHLÍK.

V ROCE 2013 JSME PO ZKUŠENOSTECH Z MINULÉHO ROČNÍKU UDĚLALI NÁBOR I MEZI HRÁČI, KTEŘÍ NEBYLI PROFESNĚ SPOJENI S ČAJEM, ABY SE ROZROSTL POČET SPOLUHRÁČŮ A ZVÝŠILA SE KVALITA HRÁČSKÉ ÚROVNĚ. S OHLEDEM NA VĚTŠÍ POČET ÚČASTNÍKŮ TURNAJE SE UPRAVILA PRAVIDLA TURNAJE OPROTI PŘEDCHOZÍMU ROČNÍKU. OPĚT ZVÍTĚZIL JIŘÍ ROHLÍK.

V ZIMNÍ SEZÓNĚ 2013/2014 SE POPRVÉ ODEHRÁL HALOVÝ TURNAJ ČTYŘHER, VE KTERÉM ZVÍTĚZILA DVOJICE PROCHÁZKA/ROHLÍK.

V ROCE 2014 SE NÁM PODAŘILO VÝZNAMNĚ ROZŠÍŘIT HRÁČSKOU ZÁKLADNU (ZA NEMALÉHO ÚSILÍ MIRKA KAMLACHA). TURNAJ SE HRÁL FORMOU LIGY. OSM NEJLEPŠÍCH HRÁČŮ Z TÉTO LIGY POSTOUPILO DO TURNAJE ČTP SINGLE-MASTERS 2014, KTERÝ SE ODEHRÁL NA PODZIM TOHOTO ROKU. LIGU VYHRÁL ROBERT POJER, MASTERS VAŠEK BALOUS.

V ZIMĚ PAK PROBĚHL HALOVÝ TURNAJ ČTYŘHER ČTP DOUBLES 2014/2015. ZVíTĚZILA DVOJICE HOLUB/MARVAN.

V ROCE 2015 SE OPĚT HRÁČSKÁ ZÁKLADNA ROZROSTLA A KONAL SE JIŽ 4.ROČNÍK ČTP SINGLES, VŠELIGOVÝ TURNAJ JEDNOTLIVCŮ. TURNAJ VYHRÁL JIRKA ROHLÍK, KTERÝ SE TAKÉ STAL VÍTĚZEM MALÉHO DOPROVODNÉHO TURNAJE "POHÁRU VÍTĚZŮ" 2015. 

VZHLEDEM K UKONČENÍ ČINNOSTI FIRMY LU YU TEA K ČERVNU 2015 PŘEBÍRÁ PATRONÁT NAD TURNAJEM PAVEL KYMLIČKA, DOVOZCE A PRODEJCE ČAJŮ - ČAJOVÁ ZAHRADA www.caj-kava.eu.

V ZIMĚ SE KONAL JIŽ 3.ROČNÍK ČTP DOUBLES 2015/2016, 1.MÍSTO OBHÁJILA DVOJICE HOLUB/MARVAN.

JARO 2016 PŘIVÍTALO POLOJUBILEJNÍ 5.ROČNÍK ČTP SINGLES. POČET ÚČASTNÍKŮ PODOBNĚ JAKO LONI (TÉMĚŘ 20). HRÁLA SE 1 SKUPINA - LIGA (VYHRÁL MIREK KAMLACH), DÁLE 2.ROČNÍK SINGLE-MASTERS (8 HRÁČŮ k.o. systém - VÍTĚZEM BYL PETER NIELSEN) a TAKÉ 2.ROČNÍK POHÁRU VÍTĚZŮ (OBHÁJIL JIRKA ROHLÍK).

NA PODZIM 2016 ODSTARTOVAL 4.ROČNÍK ČTP DOUBLES 2016/2017, KTERÝ SKONČIL NA JAŘE 2017. NA 1.MÍSTĚ SE UMÍSTILA JIŽ POTŘETÍ ZA SEBOU DVOJICE HOLUB/MARVAN.

1.DUBEN 2017 BYL OPĚT VE ZNAMENÍ STARTU ČTP SINGLES, JIŽ 6.ROČNÍKU! PŘIHLÁSILO SE REKORDNÍCH 27 HRÁČŮ, ALE TURNAJ JICH NAKONEC HRÁLO 18. HRÁLA SE OPĚT ZÁKLADNÍ LIGA, OVŠEM VE 2 SKUPINÁCH, MEZI KTERÝMI HRÁČI POSTUPOVALI A SESTUPOVALI. 1.LIGU A TURNAJ VYHRÁL ZNOVU MIREK KAMLACH. USKUTEČNIL SE I 3.ROČNÍK OBLÍBENÉHO TURNAJE SINGLE MASTERS, I ZDE OBHÁJIL PRVENSTVÍ PETER NIELSEN. SOUČTEM BODŮ VŠECH HRÁČŮ, ROZDĚLENÝCH DO TÝMŮ DLE PRAŽSKÉ PŘÍSLUŠNOSTI, PROBÍHAL TÉŽ POPRVÉ TURNAJ TÝMŮ, VE KTERÉM MEZI 5 ZVÍTĚZIL TÝM KRČ.

PŮLROK ŘÍJEN 2017 AŽ BŘEZEN 2018 BYL VĚNOVÁN OPĚT ZIMNÍM ČTYŘHRÁM, 5.ROČNÍKU ČTP DOUBLES. TURNAJ POPRVÉ VYHRÁLA DVOJICE BALOUS/STREJČEK.

1.DUBNA 2018 BYL ZAHÁJEN 7.ROČNÍK ČTP SINGLES!

SPORTU ZDAR!

ctp_logo.jpg