Jdi na obsah Jdi na menu
 


POHÁR-kvalif.

ČTP - Pohár vítězů:   kvalifikace pro 2017

                                                 podzim (23.9.-20.12.2016)        zima (21.12.2016-19.3.2017)

jaro (20.3.-20.6.2016)  léto (21.6.-22.9.2016)     Rohlík 23,35 Q                               Rohlík 6,499 Q    

 Rohlík 28,75  Q            Kymlička 42,199  Q             Mařík 6,5                                        Brýl      1,001                                                                                                                                                                              Nielsen 6,5

                                        Nielsen 19,6                         Albrecht 5,499

                            Rohlík 16,5                           Jersák 4,75

Strejček 13,8                  Pojer 8,4                               Kymlička 3,001

                                      Strejček 7,6                          Brýl 1,4

Mařík  11,35                   Brožek 7,5                            Bělohradský 1

Kymlička 8,75               Balous 7,5 

Bělohradský 7,399        Toman L. 7,39

Albrecht 6,751                Jersák 6,5

Nielsen 6,5                      Rubeš 6,5

Pojer 6,5                         Albrecht 5,5

Dočekal 3,4                    Bělohradský 2,9

Procházka 2,5                Toman M. 2,811    

Nehasil 1,2                Matěna 2  

Sátra 1                            Sátra 2

Toman L. 1                    Mařík  0,38  

Schreier  1                                  

Brýl  0,33                                        

Bodování dle setů:

3:0...7       0:3...0,5

2:0...6,5    0:2...1

3:1...6       1:3...1,5

2:1...5,5    1:2...2

3:2...5       2:3...2,5

výhra supertiebreakem...4,75

prohra supertiebreakem...2,25

kanár +- 0,1

tiebreak   vítěz zápasu: vyhraný  -0,001  prohraný -0,01

                   poražený: vyhraný  +0,01   prohraný +0,001

skreč   vítěz zápasu: 5 -počet neuhraných her v desetinách z maxima

                    poražený: 0,5 -počet neuhraných her v setinách z maxima

Do turnajové čtyřky PV postoupí vítězové jednotlivých kvalifikačních ročních období. Při totožných jménech vítězivších v různých částech kvalifikace budou pro zbývající místa v semifinále uděleny divoké karty.

Rohlík /1/ - Procházka /DK/ 

Kymlička /2/ - Brýl /DK/

Hráči se neprezentovali : turnajový náhradník - Bělohradský

Hráno je dle pravidel přechozího ročníku na 3 vítězné sety, tiebreak až za stavu her 8:8, případný 5.set rozdílem 2 her bez tiebreaku.

Finále:

1.12.2017 9h LTC 2005 Modřany - antuka, míče Artengo TB 930

Rohlík - Bělohradský 6:2 6:3 6:1

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ČTPV 2018

Regionální vítězové - šiřitelé slávy ČTP za hranice velkoměsta.

Předkvalifikace - odehrání venkovního zápasu (mimo hlavní město), hráči budou poté zařazeni do teritoria soupeře či do příslušného nejbližšího volného teritoria.

Nasazeni do kvalifikace konající se od 20.3. do 7.11.2017 přímo jsou aktivní hráči dle venkovních zápasů historicky odehraných v ČTP.

postup do PV - výhry ve svém teritoriu (při rovnosti všechny výhry v ČTP 2017)  

nasazení v PV výhry s hráči ve všech teritoriích

Po skončení kvalifikace můžou být při neaktivitě hráčů teritoria reorganizována.

Hráčům hrajícím kvalifikaci se započítají všechny vzájemné zápasy, odehrané na jakémkoliv kurtu, teritoria slouží pouze k rozdělení do základních skupin.

 2017                      

Předkvalifikace:

Kamlach-Šípek 6:2 6:2  *Zdiměřice

 

Kvalifikace:

                                                     p               n             v

Západ  * 

Brýl                                             
Maršík      

                     *  Řevnice, *Vrané nad Vltavou

Říčany                      

 
Rohlík       2            3          7
Albrecht       1                    3          6  
Bělohradský       0            0        1
Šípek*       0            0        0

 

Jih * 

Toman M.                          0              0  
Pojer             1        4

      * Týn nad Vltavou a Veselí nad Lužnicí, Beroun

 Rudná                   

Procházka                           0         0      
Kymlička      

2018

Semifinále:

Rohlík /1/ vs. Šípek /4/ LL

Albrecht /2/ vs. Bělohradský /3/ LL