Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČTP SINGLES 2017

tennis-racket-and-ball-tennis-photo-64132083-2.jpg   logo-cajova-zahrada_s-orezem.jpg

 

6.ročník letního turnaje jednotlivců, 1.4.2017 - 30.9.2017

Obsah:   A - 1.+ 2.Liga     B - Single Masters     C - Pohár vítězů     D - "Top 4"

A - ČTP Open 1.+ 2.Liga Singles 2017                                    E - Liga Týmů

Tabulka (Konečný stav k: 1.10.2017):

pořadí hráčiXXXXxXXXXXXXXXXX

body

celkem

body za set

zápasů

výhry/

prohry

poměr setů poměr gamůx

mače

1./2.liga

  1.LIGA - - - - - - -
1. Kamlach Miroslav (1) 83 3 22 16:6 35:14 245:160 11/11 
2. Albrecht Milan (9) 32 0 8 6:2 12:7 95:65 5/3
3. Jersák Miroslav (8) 27 3 12 4:8 11:18 108:127 6/6
4. Sátra Petr (15) 27 2 10 3:7 8:16 89:115 10/0
5. Nielsen Peter (4) 26 0 5 5:0 10:0 61:22 3/2
6. Strejček Roman (11) 16 0 3 3:0 6:0 37:19 2/1
7. Mařík Karel (5) 16 0 3 3:0 6:1 40:24 2/1
8. Pojer Robert (6) 16 0 6 2:4 4:9 55:70 4/2
9. Bělohradský Tomáš (10) 14 3 8 1:7 5:14 61:108 5/3
10. Rohlík Jiří (3) 30 0 7 7:0 14:2 95:40 1/6
  2.LIGA - - - - - - -
11. Šípek Lubomír (-) 9 2 7 0:7 2:14 36:86 7/0
12. Balous Václav (7) 6 0 1 1:0 2:0 12:4 1/0
13. Šandl Miroslav (-) 6 0 1 1:0 2:0 13:8 1/0
14. Toman Michal (16) 4 0 4 0:4 0:8 7:48 4/0
15. Toman Ludvík (12) 3 0 3 0:3 0:6 13:37 3/0
16. Kosina Ondřej (19) 2 0 2 0:2 0:4 5:20 2/0
17. Procházka Miloslav (13) 1 0 1 0:1 0:2 4:12 1/0
18. Sirotek Dan (-) 1 0 1 0:1 0:2 1:12 1/0
------- --------------------------------- --------- ------ -------- ------- ------- -------- ---------
-. Brožek Jan (14) 0 0 0 0:0 0:0 00:00 0/0
-. Brýl Tomáš (-) 0 0 0 0:0 0:0 00:00 0/0
-. Krejčí Tomáš (-) 0 0 0 0:0 0:0 00:00 0/0
-. Krynický Daniel (-) 0 0 0 0:0 0:0 00:00 0/0
-. Kymlička Pavel (2) 0 0 0 0:0 0:0 00:00 0/0
-. Matěna Štěpán (18) 0 0 0 0:0 0:0 00:00 0/0
-. Schreier Petr (17) 0 0 0 0:0 0:0 00:00 0/0
-. Skřivan Aleš (-) 0 0 0 0:0 0:0 00:00 0/0
-. Zákoucký Karel (-) 0 0 0 0:0 0:0 00:00 0/0

Úprava konečného pořadí: hráč Jiří Rohlík nesplnil základní limit pro hráče 1.Ligy - alespoň 50% zápasů v poměru 1.Liga / 2.Liga a proto byl dle Propozic přesunut na konec tabulky 1.Ligy

------------------------------------

 Odehrané zápasy (Ligy):

( T = "velký tiebreak")

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  8.4.2017 TenJez Jižní Město, umělá tráva:  Bělohradský - Rohlík 7:6(7:4) 3:2 nedohráno

14.4.2017 Konstruktiva (hala), antuka:  Bělohradský - Jersák 7:6(7:4) 0:6 T-7:10

16.4.2017 TenJez Jižní Město, umělá tráva:  Bělohradský - Rohlík 7:6(7:4) 5:7 2:6 dohrávka z 8.4.

22.4.2017 Konstruktiva (hala), umělý/regupol:  Kamlach - Šípek 5:7 6:4 T-10:8 

22.4.2017 TenJez Jižní Město, umělá tráva:  Rohlík - Toman M. 6:1 6:0

26.4.2017 TenJez Jižní Město, umělá tráva:  Rohlík - Jersák 6:2 6:1

27.4.2017 TC Donovalská Chodov (hala), umělá tráva:  Kamlach - Toman L. 6:1 6:2

30.4.2017 Konstruktiva (hala), umělý/regupol:  Kamlach - Albrecht 4:6 7:6(7:4) T-9:11

            Postup:  Jersák Miroslav   Sestup:  0

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10.5.2017 Tenis Ládví (hala), antuka:  Albrecht - Pojer 4:6 3:6

12.5.2017 Konstruktiva (hala), umělý/regupol:  Kamlach - Jersák 6:3 6:3

12.5.2017 Oaza-Krč, antuka:  Bělohradský - Mařík 4:6 3:6

16.5.2017 Baník Troja, antuka:  Nielsen - Pojer 6:2 7:5

16.5.2017 Konstruktiva (hala), umělý/regupol:  Kamlach - Toman M. 6:2 6:1

17.5.2017 Konstruktiva, antuka:  Jersák - Albrecht 7:5 3:6 T-6:10

18.5.2017 Baník Troja, antuka:  Nielsen - Sirotek 7:5 5:4 nedohráno

23.5.2017 Oaza-Krč, antuka:  Kamlach - Sátra 6:1 6:1

24.5.2017 Oaza-krč, antuka:  Jersák - Mařík 3:6 3:6

28.5.2017 Aritma Vokovice, antuka:  Bělohradský - Strejček 2:6 0:6

29.5.2017 Baník Troja, antuka:  Kamlach - Balous 0:6 4:6

             Postup:  Bělohradský Tomáš   Sestup:  Kymlička Pavel

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  2.6.2017 Baník Troja, antuka:  Šandl - Pojer 7:5 6:3

  8.6.2017 Konstruktiva, antuka:  Kamlach - Šípek 6:1 6:0

12.6.2017 Oaza-Krč, antuka:   Bělohradský - Kamlach 7:6(10:8) 2:6 T-4:10

15.6.2017 Baník Troja, antuka:  Nielsen - Sirotek 6:0 6:1

23.6.2017 Oaza-Krč, antuka:  Kamlach - Jersák 6:4 6:2

24.6.2017 Konstruktiva, antuka:  Jersák - Šípek 6:1 6:4

25.6.2017 TenJez Jižní Město, umělá tráva:  Rohlík - Šípek 6:3 6:1

30.6.2017 LTC 1927 Michle, antuka:  Kamlach - Sátra 6:4 6:1

                Postup:  Šandl Miroslav   Sestup:  Strejček Roman

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  2.7.2017 Baník Troja, antuka:  Šandl - Nielsen 0:6 6:4 nedohráno

  3.7.2017 Oaza-Krč, antuka:  Kamlach - Mařík 6:4 5:7 T-5:10

  3.7.2017 TenJez Jižní město, umělá tráva:  Rohlík - Sátra 4:6 6:4 6:4

  4.7.2017 Oaza-Krč, antuka:  Šípek - Jersák 1:6 6:1 3:6

  7.7.2017 Konstruktiva, antuka:  Sátra - Jersák 3:6 6:4 T-10:6

17.7.2017 Konstruktiva, antuka:  Kamlach - Jersák 6:4 6:2

19.7.2017 Konstruktiva, antuka:  Sátra - Jersák 4:6 2:6

27.7.2017 RS Sportcentrum Vokovice, umělá antuka:  Pojer - Strejček 6:7(4:7) 4:6

30.7.2017 Aritma Vokovice, antuka:  Bělohradský - Strejček 4:6 3:6

31.7.2017 Konstruktiva, antuka:  Albrecht - Šípek 6:1 6:0

                Postup:  Strejček Roman   Sestup:  Šandl Miroslav

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  2.8.2017 Zdiměřice (Jesenice), umělá tráva:  Kamlach - Šípek 6:2 6:2

12.8.2017 Týn nad Vltavou, antuka:  Kamlach - Pojer 7:6(8:6) 5:7 T-6:10

17.8.2017 LTC Modřany, antuka:  Bělohradský - Toman L. 7:6(7:5) 6:2

18.8.2017 Oaza-Krč, antuka:  Kamlach - Albrecht 6:3 6:3

20.8.2017 Oaza-Krč, antuka:  Kamlach - Kosina 7:5 1:0 (skreč Kosina)

20.8.2017 Baník Troja, antuka:  Nielsen - Pojer 6:1 6:0

23.8.2017 LTC Praha (Letná), antuka:  Kamlach - Sátra 6:1 7:6(8:6)

24.8.2017 Konstruktiva, antuka:  Sátra - Jersák 2:6 6:3 T-10:7

30.8.2017 LTC Modřany, antuka:  Kamlach - Toman L. 6:2 6:0

30.8.2017 Baník Troja, antuka:  Sátra - Nielsen 3:6 3:6

                Postup:  Sátra Petr   Sestup:  Balous Václav

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  4.9.2017 Baník Troja, antuka:  Kamlach - Nielsen 4:6 3:6

  5.9.2017 Tenis Svornost (Kobylisy), antuka:  Sátra - Albrecht 6:7(4:7)  7:6(7:4) T-6:10

  7.9.2017 TenJez Jižní Město, umělá tráva:  Rohlík - Kosina 6:0 6:0

  7.9.2017 Oaza-Krč, antuka:  Sátra - Bělohradský 6:2 6:0

17.9.2017 Oaza-Krč, antuka:  Albrecht - Procházka 6:2 6:2

19.9.2017 Tenis Ďáblice, antuka:  Albrecht - Toman M. 6:1 6:1

29.9.2017 TenJez Jižní Město, umělá tráva:  Kamlach - Rohlík 2:6 2:6

1.10.2017 Tenis Ďáblice, antuka:  Kamlach - Toman M. 6:1 6:0

_________________________________________

Aktivita (počet všech odehraných zápasů: Liga + Single Masters + Pohár vítězů-semi+finále + "Top 4"-1x)

Kamlach 25, Jersák 13, Sátra 10, Albrecht 9, Bělohradský 9, Pojer 9, Nielsen 8, Rohlík 7, Šípek 7, Mařík 6, Strejček 4, Toman M. 4, Toman L. 3, Kosina 2, Balous 1, Procházka 1, Sirotek 1, Šandl 1.

Konečný stav k: 1.10.2017

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

B - Single Masters:   (1.8. - 30.9.)

čtvrtfinále:  1.8. - 31.8.

Kamlach (1) - Bělohradský (8)

27.8.2017 Oaza-Krč, antuka:  Kamlach - Bělohradský 6:0 6:3

Jersák (2) - Pojer (7)

21.8.2017 Konstruktiva, antuka:  Jersák - Pojer 1:6 7:5 T-3:10

Albrecht (3) - Nielsen (6)

25.8.2017 Baník Troja, antuka:  Albrecht - Nielsen 2:6 5:7

Strejček (4) - Mařík (5)

6.9.2017 Oaza-Krč, antuka:  Strejček - Mařík 3:6 5:7

----------------------------------------------------------------------

semifinále:  1.9. - 15.9.

Kamlach (1) - Pojer (7)

17.9.2017 Oaza-Krč, antuka:  Kamlach - Pojer 1:6 1:6  

Mařík (5) - Nielsen (6)

14.9.2017 Oaza-Krč, antuka:  Mařík - Nielsen 3:6 1:6

----------------------------------------------------------------------

finále:  16.9. - 30.9.

Nielsen (6) - Pojer (7)

27.9.2017 Baník Troja, antuka:  Nielsen - Pojer 6:0 6:3

o 3.místo:  16.9. - 30.9. 

Kamlach (1) - Mařík (5)

21.9.2017 Oaza-Krč, antuka:  Kamlach - Mařík 3:6 1:6

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konečné pořadí Single Masters 2017:   1.Nielsen  2.Pojer  3.Mařík  4.Kamlach  5.Jersák  6.Albrecht  7.Strejček  8.Bělohradský

ctp-single-masters-2017---pavouk-9.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

E - Liga týmů:

1.Tým Krč                   126   (Kamlach 83, Jersák 27, Mařík 16)

2.Tým Severní Praha   78   (Albrecht 32, Rohlík 30, Strejček 16)

3.Tým Troja                 48   (Nielsen 26, Pojer 16, Balous 6)

4.Tým Letňany             31   (Sátra 27, Toman M. 4)

5.Tým Jižní Praha        19   (Bělohradský 14, Toman L. 3, Kosina 2)

Konečný stav k  1.10.2017

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Příspěvky

ČTP SINGLES 2017 - Propozice

30. 3. 2017