ntukVítejte na stránkách amatérského neziskového tenisového turnaje mezi všemi milovníky bílého sportu a čaje.
------------------------------------------------------------------------------------------------
AKTUALITY:
_________________________________________________________
14.4.2024 TK Újezd nad Lesy, antuka: Albrecht - Fous 3:6 6:4 7:5
_________________________________________________________
12.4.2024 Tenis Ďáblice, antuka: Fous - Toman M. 6:2 6:0
_________________________________________________________
1.4.2024 Dnes začal 13.ročník "ČTP Singles 2024"
Výsledky zápasů najdete zde v přehledu aktualit. Tabulky a průběžný stav turnaje naleznete ve stejnojmenném odkazu. Prima tenis a příjemnou zábavu!
_________________________________________________________
28.3.2024 Kapitol Michle, umělá tráva: Fous - Šípek 6:3 6:0
Předehrávka 13.Singles 2024
_________________________________________________________
16.3.2024 Tenis Golf Club Kunratice, umělá tráva: Bělohradský - Šípek 4:6 6:2 6:2
Předehrávka 13.Singles 2024
_________________________________________________________
8.3.2024 Oaza(supreme-1.set)+Konstruktiva(antuka-2.set):
Bělohradský - Pojer 6:7(4:7) 3:6
Předehrávka 13.Singles 2024
_________________________________________________________
4.2.2024 Relax Sport Hovorčovice, umělá tráva: Sátra - Toman M. 6:1 6:0
Předehrávka 13.Singles 2024
_________________________________________________________
26.1.2024 Relax Sport Hovorčovice, umělá tráva: Fous - Šípek 6:3 6:0
Předehrávka 13.Singles 2024
_________________________________________________________
25.1.2024 Slavoj Český Brod, antuka: Hamták A. - Fous 7:5 4:6 0:6
Předehrávka 13.Singles 2024
_________________________________________________________
Přípravný tábor ČTP v Africe (Egypt–Quseir) (ano, už nejen mimo ČR, ale i mimo Evropu!)
Obě utkání proběhla 4.1.2024, v odpoledních hodinách, při teplotě nad 25°C, při plném slunečním svitu. Povrch kurtu byl betonový, v areálu resortu - Flamenco beach resort. Kurt byl cca 50 metrů vzdušnou čarou od pobřeží Rudého moře. (Michal Toman).
1.Exhibice: Vašek Rubeš – Michal Toman 3:2. Více se nehrálo, pouze na 3 vítězné gamy (rekonvalescence Vaška).
2.ČTP – předehrávka 13.Singles 2024: Michal Toman – David Luňák 6:4 6:2.
Úvodní mač možného dalšího účastníka 13.ČTP Singles 2024 J!
Foto viz na webu ČTP.
_________________________________________________________
1.1.2024 PF všem hráčům i příznivcům turnajů ČTP !
_________________________________________________________
31.12.2023 Dnes skončil 10.ročník Doubles!
_________________________________________________________
21.12.2023 Hamr Záběhlice, antuka: Kamlach/Šípek - Albrecht/Pojer 1:6 0:6
_________________________________________________________
24.11.2023 Hamr Záběhlice, antuka: Kamlach/Šípek - Fous/Hamták A. 3:6 6:7(3:7)
_________________________________________________________
17.10.2023 Dnes skončil 12.ročník turnaje Singles.
Do konce roku pokračuje 10.Doubles.
_________________________________________________________
17.10.2023 Oaza-Krč, antuka: finále Single Masters
Albrecht (1) - Pojer (3) 7:5 4:6 T-9:11. Robert je vítězem turnaje a Králem ČTP 2023
_________________________________________________________
15.10.2023 Relax sport Hovorčovice, umělá tráva: Fous - Sátra 7:5 6:3
_________________________________________________________
13.10.2023 TK Satalice, antuka: Albrecht - Toman M. 3:6 6:3 6:4
_________________________________________________________
13.10.2023 Tenis Golf Club Kunratice, antuka: Fous - Šípek 6:1 6:3
_________________________________________________________
11.10.2023 Oaza-Krč, antuka: o 3.místo Single Masters
Kamlach (2) - Sátra (4) 2:6 2:6
_________________________________________________________
10.10.2023 Tenis Ďáblice, antuka: Toman M. - Rohlík 1:6 4:6
_________________________________________________________
8.10.2023 Tenis Ďáblice, antuka: Toman M. - Sátra 3:6 1:6
_________________________________________________________
5.10.2023 Tenis Ďáblice, antuka: Toman M. - Hamták A. 6:2 5:7 7:5
_________________________________________________________
5.10.2023 Oaza-Krč. antuka: Kamlach - Čejka 6:2 6:2
_________________________________________________________
4.10.2023 TK Újezd nad Lesy, antuka: semifinále Single Masters
Albrecht (1) - Sátra (4) 7:5 0:6 6:2 (dohrávka z 26.9.). Milan je druhým finalistou.
_________________________________________________________
3.10.2023 SenLiga (1 set "no ad"): Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Šípek 2:6 a 6:1
_________________________________________________________
1.10.2023 Tenis Ďáblice, antuka: Fous - Šípek 1:6 4:6
_________________________________________________________
29.9.2023 Oáza Říčany, antuka: Nehasil - Hamták A. 6:2 4:6 6:4
_________________________________________________________
28.9.2023 Oaza-Krč, antuka: Toman M. - Kamlach 4:6 7:5 T-8:10
_________________________________________________________
26.9.2023 TK Újezd nad Lesy, antuka: semifinále Single Masters
Albrecht (1) - Sátra (4) 7:5 0:6 nedohráno (dohrávka 4.10.)
_________________________________________________________
26.9.2023 Oaza-Krč, antuka: Nehasil - Šípek 0:6 6:1 6:2
_________________________________________________________
25.9.2023 Sokol Běchovice, antuka: Hamták A. - Čejka 6:2 7:5
_________________________________________________________
24.9.2023 Kapitol Michle, antuka: Sátra - Šípek 6:1 6:1
_________________________________________________________
24.9.2023 Oaza-Krč, antuka: semifinále Single Masters
Kamlach (2) - Pojer (3) 2:6 2:6. Robert je prvním finalistou.
_________________________________________________________
22.9.2023 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Nehasil - Bělohradský 6:1 6:3
_________________________________________________________
20.9.2023 Oaza-Krč, antuka: čtvrtfinále Single Masters
Kamlach (2) - Hamták A. (7) 7:5 6:2. Mirek je čtvrtým semifinalistou.
_________________________________________________________
14.9.2023 UK Hostivař, antuka: Nehasil - Toman M. 6:3 6:3
_________________________________________________________
11.9.2023 Tenis Brandýs nad Labem, antuka: Hamták A. - Toman M. 4:6 6:2 1:6
_________________________________________________________
10.9.2023 Tenis Ďáblice, antuka: Fous - Toman M. 6:2 6:7(2:7) T-10-3
_________________________________________________________
9.9.2023 TK Týnec nad Sázavou, antuka: Bělohradský - Toman M. 6:3 6:3
_________________________________________________________
7.9.2023 Sokol Běchovice, antuka: Hamták A. - Procházka 6:2 7:5
_________________________________________________________
3.9.2023 UK Hostivař, antuka: čtvrtfinále Single Masters
Pojer (3) - Nehasil (6) 6:2 6:2. Robert je třetím semifinalistou.
_________________________________________________________
30.8.2023 TK Újezd nad Lesy, antuka: Albrecht - Fous 6:1 6:2
_________________________________________________________
29.8.2023 TK Újezd nad Lesy, antuka: čtvrtfinále Single Masters
Albrecht (1) - Toman M. (8) 6:2 6:2. Milan je druhým semifinalistou.
_________________________________________________________
25.8.2023 Tenis Golf Club Kunratice, antuka: Toman M. - Šípek 7:6(7:0) 3:6 T-11:9
_________________________________________________________
23.8.2023 Tenis Golf Club Kunratice, antuka: Kamlach - Šípek 6:1 5:7 T-8:10
_________________________________________________________
21.8.2023 Slavoj Český Brod, antuka: Fous - Hamták A. 6:4 4:6 6:2
_________________________________________________________
9.8.2023 Tenis Ďáblice, antuka: čtvrtfinále Single Masters
Sátra (4) - Fous (5) 6:2 6:4. Petr je prvním semifinalistou.
_________________________________________________________
8.8.2023 Baník Trója, antuka: Toman M. - Krejčí 3:6 6:4 T-2:10
_________________________________________________________
1.8.2023 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Nehasil - Fous 7:5 6:1
_________________________________________________________
31.7.2023 Konstruktiva Krč, antuka: Pojer - Bělohradský 7:5 6:2
_________________________________________________________
31.7.2023 Slavoj Český Brod, antuka: Kamlach - Hamták A. 6:7(5:7) 6:7(4:7)
_________________________________________________________
27.7.2023 Sokol Běchovice, antuka: Hamták A. - Jersák 3:6 6:3 T-4:10
_________________________________________________________
24.7.2023 Konstruktiva Krč, antuka: Pojer - Jersák 6:4 6:2
_________________________________________________________
23.7.2023 Tenis Ďáblice, antuka: Fous - Toman M. 6:2 4:6 6:3
_________________________________________________________
20.7.2023 Tenis Ďáblice, antuka: Bělohradský - Fous 6:4 4:6 6:4
_________________________________________________________
19.7.2023 Tenis Golf Club Kunratice, antuka: Fous - Šípek 6:0 7:5
_________________________________________________________
15.7.2023 Oslava úspěchu českého tenisu: Markéta Vondroušová – vítězka Wimbledonu! ________________________________________________________
12.7.2023 Konstruktiva Krč, antuka: Toman M. - Jersák 3:6 6:1 T-10:8
_________________________________________________________
6.7.2023 Tenis Ďáblice, antuka: Sátra - Fous 6:3 6:0
_________________________________________________________
1.7.2023 Konstruktiva Krč, antuka: Bělohradský - Jersák 5:7 4:6
_________________________________________________________
30.6.2023 Konstruktiva Krč, antuka: Fous - Jersák 4:6 6:7(5:7)
_________________________________________________________
29.6.2023 Tenis Svornost Kobylisy, antuka: Albrecht - Sátra 3:6 6:3 6:2
_________________________________________________________
29.6.2023 Tenis Golf Club Kunratice, antuka: Fous - Šípek 2:6 6:1 6:3
_________________________________________________________
28.6.2023 Oáza Říčany, antuka: Nehasil - Hamták A. 4:6 6:4 T-9:11
_________________________________________________________
27.6.2023 Avia Čakovice, antuka: Toman M. - Procházka 6:1 6:3
_________________________________________________________
27.6.2023 Avia Čakovice, antuka: Fous - Hamták V. 6:3 6:2
_________________________________________________________
25.6.2023 Tenis Ďáblice, antuka: Toman M. - Rubeš 0:6 1:6
_________________________________________________________
21.6.2023 Kapitol Michle, antuka: Sátra - Fous 6:4 7:5
_________________________________________________________
21.6.2023 Konstruktiva Krč, antuka: Procházka - Jersák 2:6 2:6
_________________________________________________________
21.6.2023 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Nehasil - Šípek 6:4 6:1
_________________________________________________________
20.6.2023 Oaza-Krč, antuka: Procházka - Fous 6:7(1:7) 2:6
_________________________________________________________
19.6.2023 Oaza-Krč, antuka: Albrecht - Kamlach 6:4 6:4
_________________________________________________________
18.6.2023 Tenis Ďáblice, antuka: Toman M. - Šípek 6:4 6:2
_________________________________________________________
17.6.2023 Oaza-Krč, antuka: Kamlach/Šípek - Fous/Toman M. 6:1 6:4
_________________________________________________________
16.6.2023 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Bělohradský - Nehasil 1:6 6:4 7:5
_________________________________________________________
15.6.2023 Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Hamták A. 6:2 6:3
_________________________________________________________
15.6.2023 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Fous - Nehasil 6:2 7:6(9:7)
_________________________________________________________
11.6.2023 Oaza-Krč, antuka: Fous - Kamlach 2:6 3:6
_________________________________________________________
5.6.2023 Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Šípek 6:2 6:3
_________________________________________________________
30.5.2023 Baník Trója, antuka: Nielsen - Pojer 6:3 6:3
_________________________________________________________
22.5.2023 Baník Trója, antuka: Kamlach - Šandl 0:6 1:6
_________________________________________________________
20.5.2023 Tenis Ďáblice, antuka: Toman M. - Fous 5:7 6:3 5:7
_________________________________________________________
11.5.2023 Tenis Ďáblice, antuka: Toman M. - Hamták V. 6:3 6:1
_________________________________________________________
9.5.2023 SenLiga (1 set "no ad"): Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Šípek 6:4
_________________________________________________________
8.5.2023 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Bělohradský - Nehasil 6:4 7:6(7:5)
_________________________________________________________
30.4.2023 Avia Čakovice (hala), umělá tráva: Toman M. - Fous 6:4 6:7(6:8) 5:7
_________________________________________________________
24.4.2023 Avia Čakovice (hala), umělá tráva:
Kamlach/Toman M. - Fous/Hamták A. 6:3 6:3
_________________________________________________________
24.4.2023 Avia Čakovice (hala), umělá tráva: Toman M. - Hamták A. 7:5 6:4
_________________________________________________________
20.4.2023 Kapitol Michle, umělá antuka: Sátra - Šípek 6:2 6:2
_________________________________________________________
1.4.2023 Dnes začal 12.ročník "ČTP Singles 2023"
Výsledky zápasů najdete zde v přehledu aktualit. Tabulky a průběžný stav turnaje naleznete ve stejnojmenném odkazu. Prima tenis a příjemnou zábavu!
_________________________________________________________
22.3.2023 Baník Trója, antuka: Šandl - Pojer 6:2 6:2
Předehrávka 12.Singles 2023
_________________________________________________________
26.1.2023 Tenis Ládví, antuka: Pojer - Sátra 7:6(7:4) 7:6(7:4)
Předehrávka 12.Singles 2023
_________________________________________________________
19.1.2023 Konstruktiva Krč, antuka: Albrecht/Šípek - Jersák/Sátra 7:5 6:4
_________________________________________________________
1.1.2023 PF 2023 všem hráčům a příznivcům ČTP!
____________________________________________________
15.12.2022 Konstruktiva Krč, antuka: Albrecht/Sátra - Jersák/Šípek 6:1 6:3
_________________________________________________________
12.12.2022 LTC Modřany, antuka: Kamlach/Mařík - Albrecht/Pojer 0:6 2:6
_________________________________________________________
9.12.2022 Konstruktiva, antuka: Jersák/Kamlach - Sátra/Šípek 6:2 6:7(2:7) T-4:10
_________________________________________________________
4.12.2022 Avia Čakovice (hala), umělá tráva: Sidorjak/Toman M. - Hamták A./Hamták V. 6:0 6:1
_________________________________________________________
1.12.2022 Konstruktiva Krč, antuka: Jersák/Šípek - Albrecht/Pojer 6:7(3:7) 2:6
_________________________________________________________
25.11.2022 Konstruktiva Krč, antuka: Jersák/Šípek - Kamlach/Malát 1:6 6:4 T-11:9
_________________________________________________________
19.11.2022 Avia Čakovice (hala), umělá tráva: Sátra - Toman M. 6:1 4:6 6:1
Předehrávka 12.Singles 2023
_________________________________________________________
9.10.2022 Dnes skončil 11.ročník turnaje Singles. Liga je komplet, ze Single Masters zbývá dohrát zápas o 3.místo.
_________________________________________________________
9.10.2022 Konstruktiva Krč, antuka: Šípek - Toman M. 1:6 5:7
_________________________________________________________
8.10.2022 Tenis Ďáblice, antuka: Rohlík - Toman M. 6:4 4:6 6:2
_________________________________________________________
5.10.2022 Oaza-Krč, antuka: Nehasil - Šípek 6:3 6:2
_________________________________________________________
4.10.2022 Oaza-Krč, antuka: finále Single Masters
Albrecht (2) - Sátra (4) 4:6 6:2 T-10:6. Milan je vítězem turnaje a Králem ČTP 2022
_________________________________________________________
4.10.2022 TenJez Hostivař, umělá tráva: Rohlík - Šípek 6:2 7:6(7:5)
_________________________________________________________
30.9.2022 Kapitol Michle Šípek - Sátra 4:6 1:6
_________________________________________________________
23.9.2022 Kapitol Michle, antuka: Sátra - Šípek 7:6(7:3) 6:4
_________________________________________________________
21.9.2022 TK Újezd nad Lesy, antuka: semifinále Single Masters
Albrecht (2) - Pojer (3) 6:4 7:6(9:7). Milan je druhým finalistou.
_________________________________________________________
21.9.2022 Oaza-Krč, antuka: semifinále Single Masters
Kamlach (1) - Sátra (4) 3:6 5:7. Petr je prvním finalistou.
_________________________________________________________
21.9.2022 Sokol Běchovice, antuka: Šípek - Hamták A. 6:4 6:1
_________________________________________________________
18.9.2022 Tenis Ďáblice, antuka: Toman M. - Balous 2:6 1:6
_________________________________________________________
12.9.2022 Oáza Říčany, antuka: Nehasil - Hamták A. 6:3 6:4
_________________________________________________________
5.9.2022 Oslava úspěchu českého tenisu: vítězky US Open ve čtyřhře první v žebříčku: 1.Kateřina Siniaková 2.Barbora Krejčíková!
_________________________________________________________
4.9.2022 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Nehasil - Bělohradský 6:4 6:3
_________________________________________________________
31.8.2022 Sportcentrum UK Hostivař, antuka: čtvrtfinále Single Masters
Sátra (4) - Nehasil (5) 7:6(7:2) 6:7(5:7) T-10:6. Petr je čtvrtým semifinalistou.
_________________________________________________________
31.8.2022 I.ČLTPK Čerčany, antuka: čtvrtfinále Single Masters
Pojer (3) - Bělohradský (6) 6:7(7:9) 6:2 T-10:1. Robert je třetím semifinalistou.
_________________________________________________________
29.8.2022 Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Hamták A. 6:1 6:1
_________________________________________________________
21.8.2022 Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Hamták V. 6:3 6:2
_________________________________________________________
14.8.2022 Letov Letňany, umělá tráva: Toman M. - Hamták V. 6:4 3:6 7:6 (7:4)
_________________________________________________________
5.8.2022 Café tenis club Horní Počernice, antuka: čtvrtfinále Single Masters
Albrecht (2) - Toman M. (7) 6:0 6:2. Milan je druhým semifinalistou.
_________________________________________________________
3.8.2022 Kapitol Michle, antuka: Sátra - Šípek 6:1 6:2
_________________________________________________________
2.8.2022 TK Neridé Hostivař, antuka: Toman M. - Nehasil 6:7(5:7) 6:7(0:7)
_________________________________________________________
1.8.2022 TenJez Hostivař, umělá tráva: Pojer - Rohlík 3:6 0:6
_________________________________________________________
1.8.2022 Oaza-Krč, antuka: čtvrtfinále Single Masters
Kamlach (1) - Šípek (8) 6:0 6:4. Mirek je prvním semifinalistou.
_________________________________________________________
31.7.2022 Tenis Ďáblice, antuka: Toman M. - Strejček 0:6 3:6
_________________________________________________________
29.7.2022 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Nehasil - Šípek 6:2 6:2
_________________________________________________________
27.7.2022 Tenis Ďáblice, antuka: Toman M. - Krejčí 6:4 6:4
_________________________________________________________
24.7.2022 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Bělohradský - Nehasil 1:6 6:1 2:6
_________________________________________________________
18.7.2022 Hamr Záběhlice, antuka: Toman M. - Hamták A. 6:3 6:3
_________________________________________________________
13.7.2022 Oáza Říčany, antuka: Albrecht - Bělohradský 6:3 6:2
_____________________________________________________________
12.7.2022 TK Újezd nad Lesy, antuka: Albrecht - Šípek 6:3 6:0
_____________________________________________________________
10.7.2022 TK Újezd nad Lesy, antuka: Albrecht - Pojer 0:6 3:6 Milan A.-100.zápas ČTP Singles+Doubles!
_____________________________________________________________
10.7.2022 TenJez Hostivař, umělá tráva: Rohlík - Šípek 6:3 6:0
_____________________________________________________________
6.7.2022 Tenis Ďáblice, antuka: Sátra - Toman M. 6:2 6:1
_____________________________________________________________
2.7.2022 Tenis Ďáblice, antuka: Kamlach - Toman M. 6:1 6:1
_____________________________________________________________
29.6.2022 Hector Malešice, umělá tráva Tiger Turf: Toman M. - Hamták V. 6:2 6:4
_____________________________________________________________
27.6.2022 TK Primaska Strašnice, antuka: Bělohradský - Toman M. 1:6 6:3 6:0
_____________________________________________________________
11.6.2022 Konstruktiva Krč, antuka: Jersák - Šípek 6:1 6:3
_____________________________________________________________
9.6.2022 TK Neridé Hostivař, antuka: Toman M. - Procházka M. 6:1 6:0
_____________________________________________________________
9.6.2022 Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Šípek 6:2 6:1
9.6.2022 SenLiga (1 set "no ad"): Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Šípek 6:2
_____________________________________________________________
4.6.2022 Tenis Ďáblice, antuka: Toman M. - Rohlík 1:6 5:7 Jirka R.-100.zápas ČTP Singles+Doubles!
_____________________________________________________________
3.6.2022 LTC Modřany, GreenSet (beton): Kamlach - Toman L. 6:1 6:0
3.6.2022 SenLiga (1 set "no ad"): LTC Modřany, GreenSet (beton): Kamlach - Toman L. 6:2
_____________________________________________________________
31.5.2022 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Nehasil - Bělohradský 6:3 2:6 2:6
_____________________________________________________________
26.5.2022 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Kamlach - Nehasil 6:2 6:0
_____________________________________________________________
25.5.2022 Tenis Ďáblice, antuka: Toman M. - Jersák 6:3 6:2
_____________________________________________________________
22.5.2022 SenLiga (1 set "no ad"): Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Šípek 6:4
_____________________________________________________________
20.5.2022 Letov Letňany, umělá tráva: Toman M. - Sátra 5:7 2:6
_____________________________________________________________
18.5.2022 Konstruktiva Krč, antuka: Šípek - Jersák 3:6 7:6(7:4) T-10:5
_____________________________________________________________
13.5.2022 Kometa Kobylisy, antuka: Pojer - Albrecht 7:6(7:5) 6:2
_____________________________________________________________
6.5.2022 Letov Letňany, umělá tráva: Toman M. - Albrecht 0:6 1:6
_____________________________________________________________
3.5.2022 Baník Trója, antuka: Nielsen - Pojer 6:0 6:4
_____________________________________________________________
29.4.2022 Letov Letňany, umělá tráva: Toman M. - Šípek 6:3 6:7(3:7) 6:4
_____________________________________________________________
13.4.2022 Tenis Ládví, antuka: Pojer - Procházka 6:2 6:1
_____________________________________________________________
1.4.2022 Dnes zahajuje 11.ročník "ČTP Singles 2022"
Výsledky zápasů najdete zde v přehledu aktualit. Tabulky a průběžný stav turnaje naleznete ve stejnojmenném odkazu. Přejeme všem pěkný tenis a dobrou zábavu!
_____________________________________________________________
21.3.2022 Head Tenis Vestec, koberec/Playrite: Kamlach/Sátra - Šípek/Toman L. 7:6(7:4) 6:1
_____________________________________________________________
1.3.2022 LTC Modřany, antuka: Kamlach/Malát - Pojer/Šípek 6:4 6:3
_____________________________________________________________
11.2.2022 Kapitol Michle, antuka: Sátra - Šípek 6:1 6:0. Zimní předehrávka Singles 2022
_____________________________________________________________
31.1.2022 Tenis Svornost Kobylisy, antuka: Pojer - Sátra 6:3 6:4. Zimní předehrávka Singles 2022.
_____________________________________________________________
22.1.2022 Náš vítěz ČTP Single Masters 2021 na turnaji na Kapverdách 2022
_____________________________________________________________
1.1.2022 PF 2022 všem hráčům a příznivcům ČTP!
_____________________________________________________________
14.12.2021 Tempo Lhotka, antuka: Kamlach/Malát - Bělohradský/Toman M. 6:1 6:2
_____________________________________________________________
6.12.2021 Tempo Lhotka, antuka: Albrecht/Pojer - Kamlach/Toman M. 6:1 7:6(7:3)
Milan A.–100.zápas ČTP Singles+Doubles!
_____________________________________________________________
2.12.2021 Tempo Lhotka, antuka: Albrecht/Pojer - Bělohradský/Kamlach 7:5 6:1
_____________________________________________________________
25.11.2021 Tempo Lhotka, antuka: Kamlach/Malát - Balous/Strejček 2:6 1:6
_____________________________________________________________
17.11.2021 Tempo Lhotka, antuka: Albrecht/Pojer - Jersák/Šípek 6:4 6:1
_____________________________________________________________
22.10.2021 LTC Modřany, antuka: Kamlach/Malát - Jersák/Šípek 6:3 2:6 T-10:7
____________________________________________________________
10.10.2021 Dnes skončil jubilejní 10.ročník turnaje Singles. Dohrála se komplet Liga, ze Single Masters zbývá dohrát zápas o 3.místo.
____________________________________________________________
9.10.2021 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Nehasil - Toman M. 6:3 6:7(5:7) 2:6
____________________________________________________________
30.9.2021 SenLiga (1 set "no ad"): Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Šípek 6:0
____________________________________________________________
28.9.2021 Oaza-Krč, antuka: Šípek - Nehasil 3:6 6:0 2:6
____________________________________________________________
23.9.2021 Tenis Svornost Kobylisy, antuka: Toman M. - Nehasil 4:6 6:2 4:6
____________________________________________________________
21.9.2021 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Jersák - Nehasil 7:5 6:3
____________________________________________________________
20.9.2021 Tenis Svornost Kobylisy, antuka: Toman M. - Šípek 6:0 3:6 6:2
____________________________________________________________
19.9.2021 Oaza-Krč, antuka: finále Single Masters
Albrecht (2) - Rubeš (5) 7:5 4:6 2:6. Vašek je vítězem turnaje.
____________________________________________________________
18.9.2021 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Bělohradský - Toman M. 6:7(4:7) 6:4 4:6 dohrávka z 8.8.
____________________________________________________________
17.9.2021 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Kamlach - Nehasil 6:2 6:3
____________________________________________________________
15.9.2021 LTC 1927 Michle, antuka: Toman M. - Jersák 2:6 3:6
____________________________________________________________
14.9.2021 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Bělohradský - Nehasil 4:6 6:3 4:6
____________________________________________________________
14.9.2021 Konstruktiva, antuka: Šípek - Jersák 2:6 3:6
____________________________________________________________
13.9.2021 Oslava úspěchu českého tenisu: 3 Češky v první desítce WTA žebříčku:
3.Karolína Plíšková, 7.Barbora Krejčíková, 10.Petra Kvitová!
____________________________________________________________
13.9.2021 Kometa Kobylisy, antuka: semifinále Single Masters
Albrecht (2) - Sátra (6) 6:4 1:6 9:7 dohrávka z 6.9. Milan je druhým finalistou.
____________________________________________________________
12.9.2021 Oaza-Krč, antuka: semifinále Single Masters
Strejček (1) - Rubeš (5) 6:1 4:6 T-9:11. Vašek je prvním finalistou.
_____________________________________________________________
11.9.2021 Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Toman M. 6:3 6:4
_____________________________________________________________
9.9.2021 I.ČLTPK Čerčany, antuka: Nehasil - Bělohradský 6:7(4:7) 6:3 6:2
_____________________________________________________________
8.9.2021 Oaza-Krč, antuka: Kamlach - Šípek 6:1 6:1 Mirek - 150.zápas Singles Luboš - 100.zápas v ČTP Singles+Doubles
_____________________________________________________________
6.9.2021 Kometa Kobylisy, antuka: semifinále Single Masters
Albrecht (2) - Sátra (6) 6:4 1:6 1:2 nedohráno
_____________________________________________________________
5.9.2021 Oaza-Krč, antuka: čtvrtfinále Single Masters
Pojer (4) - Rubeš (5) 6:4 3:6 T-4:10. Vašek je čtvrtým semifinalistou.
_____________________________________________________________
30.8.2021 TenJez Hostivař, umělá tráva: Rohlík - Šípek 6:2 6:2
_____________________________________________________________
28.8.2021 Tenis Ďáblice, antuka: Toman M. - Krejčí 2:6 4:6
_____________________________________________________________
25.8.2021 Oaza-Krč, antuka: čtvrtfinále Single Masters
Kamlach (3) - Sátra (6) 7:6(7:5) 0:4 skreč Kamlach. Petr je třetím semifinalistou.
_____________________________________________________________
22.8.2021 Wilson TC Modletice, antuka: Toman M. - Šípek 6:3 4:6 4:6
_____________________________________________________________
20.8.2021 Tenis Ďáblice, antuka: Toman M. - Sátra 0:6 2:6
_____________________________________________________________
20.8.2021 Tenis Ďáblice, antuka: Sátra - Toman M. 6:4 6:1 dohrávka z 11.7.
_____________________________________________________________
16.8.2021 Tenis Ďáblice, antuka: Strejček - Toman M. 6:0 6:0
_____________________________________________________________
15.8.2021 Oaza-Krč, antuka: čtvrtfinále Single Masters
Strejček (1) - Šípek (8) 6:1 6:1. Roman je druhým semifinalistou.
_____________________________________________________________
11.8.2021 Tenis Dražice (u Táb.), antuka: Kamlach/Pojer - Malát/Skalák 6:0 7:6(7:4)
_____________________________________________________________
10.8.2021 Baník Trója, antuka: Nielsen - Pojer 6:4 6:2
_____________________________________________________________
2.8.2021 Konstruktiva, antuka: čtvrtfinále Single Masters
Albrecht (2) - Jersák (7) 6:4 6:2. Milan je prvním semifinalistou.
_____________________________________________________________